9 stycznia 2013

Meet me on the office

Witajcie!!!

tym razem stonowany zestaw, w którym spokojnie można wybrać się do pracy. Zamiast spódnicy, czarne wygodne legginsy. Od spódnic uciekam jak mogę najdalej, zawsze gdy nadarzy się okazja :) Dodatkowo mogę Wam pokazać, jaką ładną opaskę udało mi się wyczarować z kawałka sztucznej skóry oraz szerokiej gumy.


Chciałabym również polecić Wam fajną stronkę internetową, o której dowiedziałam się kilka miesięcy temu z Głosu Wielkopolskiego. Jest to strona Akademii PARP, na której można za darmo przejść wybrane przez nas szkolenia. Od finansów, po marketing, do zarządzania przedsiębiorstwem. Dowiedzieć się jak rozwijać osobiste umiejętności, itp. Jeżeli chcecie podnosić swoje kwalifikacje, a nie macie wystarczających środków na kursy, polecam! Wystarczy się zarejestrować (jeżeli nie macie swojego przedsiębiorstwa, należy wybrać opcję, że planuje się w przyszłości je założyć). 


Dodam jeszcze, że szkolenia przeprowadzane są w bardzo przyjemny sposób. Każdy moduł otwierany jest testem, przechodzimy do części merytorycznej, w której towarzyszy nam głos lektora, wykonujemy zadania sprawdzające zrozumienie treści, a na zakończenie test, który trzeba zaliczyć. Uważam, że warto zajrzeć na tę stronę. Po przejściu wszystkich modułów oraz zaliczeniu wszystkich testów, otrzymuje się Certyfikat ukończonego szkolenia.

koszula/F&F; kamizelka/SH; legginsy/Calzedonia;
buty/Deichmann; torebka, kolczyki/Allegro; naszyjnik/no name.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawiony komentarz. Zapraszam do obserwowania!!!