16 marca 2014

My Spring Wishlist!!! :)

Witajcie!!!

Przyszedł czas na zrobienie rachunku sumienia i zastanowienie się w co chcielibyśmy się zaopatrzyć w nadchodzącym sezonie :D. Moja lista obejmuje głównie buty oraz dolne części garderoby, bo tego mi zwykle brakuje :P.

Allegro - tutaj
Na pierwszy rzut bierzemy ogrodniczki, które marzą  mi się od kilku dobrych lat, jednak nie znalazłam jeszcze odpowiednich. Czy kupię takie z długimi spodniami czy też z krótkimi, to się jeszcze okaże ;).

SPÓDNICE

 
 Stradivarius - tutaj
 
Stradivarius - tutaj

O dziwo umieszczam na tej liście dużą ilość ubrań ze Stradivariusa, jednak za często tam nie zaglądam i raczej nic nie kupuję. Jednak w tym sezonie przypadły mi ich rzeczy do gustu.

BUTY

 Elilu - tutaj

 Melissa - tutaj

Melissa - tutaj

Nie od dziś wiadomo, że w kobiecej szafie nigdy za dużo obuwia :D. Nie jestem wyjątkiem. Czy któraś z Was może mi powiedzieć czy Melisski są dobrym wyborem?? Jak reaguje z nimi stopa, czy nie odparza się, nadmiernie poci przy wysokich temperaturach??

Allegro - tutaj

Jak każdego sezonu muszę nabyć nowe okularki, te zdecydowanie przypadły mi do gustu. Myślałam jeszcze o takich, których oprawki będą miały mój ulubiony kolor, czyli zielony!!!

 
Promod - tutaj

Na koniec zostawiłam coś specjalnego. Przepiękną sukienkę w kolorze koralowym :D Rękawy są wykonane z koronki. Sukienka zdecydowanie lepiej prezentuje się w rzeczywistości, miałam okazję przymierzać :D:D:D

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za pozostawiony komentarz. Zapraszam do obserwowania!!!