9 lutego 2014

Preparations for Winter Holidays!!!

Witajcie!!!

Chciałam Wam dzisiaj zaprezentować co zamówiłam przez Allegro, kiedy jeszcze były temperatury ujemne :P. Natomiast paczka przyszła, gdy się ociepliło :P, ale co tam... będzie na wyjazd w góry :D Pytanie tylko - Czy będzie śnieg i odpowiednia pogoda :D.

 czapka, rękawiczki/Allegro

Szare rękawiczki bardzo ciepłe!!! Zakupiłam je do kompletu, który mama mi wydziergała w zeszłym roku. Natomiast biały misiu, którym są wyściełane w środku jest bardzo przyjemny :). Różową czapę i drugą parę rękawic chciałam ożywić szary komin zrobiony również przez mamusię :). Rękawice w środku są z polarkiem, więc też powinny się sprawdzić przy dużych mrozach. Co do czapy mam mieszane odczucia...wydaje mi się, że jest tak jakby za krótka i wyglądam w niej jak "bambera" :P. Zrobię z nią stylizację i sami mi powiecie ;).

skarpety/Allegro

W związku z tym, że jestem wielkim zmarzlakiem i zawsze moje stopy i ręce są zimne, trzeba było zaopatrzyć się w ciepłe skarpy :). Przymierzałam się do ich zakupu już od dawna. Te różowe z reniferami w składzie mają wełnę oraz angorę. W misiaczki natomiast są z bawełny z domieszką. Sprzedawca ma w swojej ofercie szeroki wachlarz wzorów, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;). Jedynym minusem tych z wełny był fakt, że moje stopy jednak się trochę pociły...Niestety niektórzy są bardziej podatni na sztuczne domieszki, dlatego polecam pod spód założenie bawełnianej skarpetki ;).

Zapraszam do polubienia mojego FANPAGE'A!

4 komentarze:

  1. Skarpety są świetne!! możesz podać link do aukcji na allegro?? ;-D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. jak najedziesz na napis Allegro pod zdjęciem i klikniesz, to Cię przekieruje ;)

      Usuń

Bardzo dziękuję za pozostawiony komentarz. Zapraszam do obserwowania!!!