30 lipca 2013

Day 3 - Lets go for a walk!

Witajcie!!!

Gdyby ktoś myślał, że pojechałam w góry się poobijać, to grubo się myli ;). Uwielbiam aktywnie spędzać czas na urlopie. Przez pewien czas wydawało mi się, że kolory szlaków w górach są zależne od ich trudności, jednak rozróżniają one trasy w zależności od ich długości. Musicie poznać o mnie pewien fakt: idąc na spacer bądź wycieczkę nie lubię wracać tą samą drogą.Ten dzień miał być rozgrzewką przed dalszymi wędrówkami, więc zaczęliśmy spokojnie. Doliną Kościeliską dotarliśmy do Jaskini Mroźnej, gdzie było przepięknie. Gdy zeszliśmy do szlaku, po odpoczynku przy schronisku, wybraliśmy inną trasę niż wszyscy i tu zaczęły się trudności :D Jednak po trudnej wspinaczce, zawsze jest TA satysfakcja, że Ci się to udało!3 komentarze:

 1. idealny zestaw na dłuższą lub krótszą wyprawę :) fajna koszula!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam góry :) mieszkam w Małopolsce, więc czasem kilka razy do roku uda się wyskoczyć w Tatry. W tej jaskini byłam, pamiętam, że trochę mokro tam było i się pobrudziłam w tych miejscach, gdzie były dość wąskie szczeliny i trzeba je było pokonywać czołgając się trochę na kolanach.

  P.S. Bardzo fajne buty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne widoki :) Góry to fajna sprawa, chociaż ja jestem z natury leniwa i wolę wylegiwanie się na plaży :) :P Pozdrawiam Kasiulka :*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawiony komentarz. Zapraszam do obserwowania!!!